Strona główna > Blog > Fotel fryzjerski - jak wybrać ten najlepszy?

Należy pamiętać, że sprzęt i meble, które wybierzesz, nie tylko usprawnią pracę salonu, ale także będą jego wizytówką. Warto zainwestować w profesjonalny sprzęt, który zrobi wrażenie na klientach. Fotel fryzjerski to podstawowy element wyposażenia każdego salonu. Musi być wygodny dla klienta, a także stabilny. Powinien również umożliwiać wygodną pracę fryzjerowi.

Szukasz pompy hydraulicznej czy gazowej?

Obecnie dostępne są modele z pompą hydrauliczną lub gazową. Fotele fryzjerskie z pompą gazową są zazwyczaj bardzo przystępne cenowo. Nie są tak wygodne jak fotele fryzjerskie z pompą hydrauliczną. Musisz poprosić klienta o zejście z fotela barberskiego wyposażonego w pompę gazową, zanim będziesz mógł go opuścić lub podnieść. Ten rodzaj podnośnika jest również mniej trwały niż podnośniki hydrauliczne. Pompy hydrauliczne zapewniają większy komfort zarówno dla fryzjera, jak i dla klienta. Możesz regulować wysokość fotela nawet wtedy, gdy ktoś siedzi.

Jakie względy należy wziąć pod uwagę przy zakupie fotela barberskiego?

Nie tylko wybór odpowiedniej pompy jest ważny. Podstawa fotela jest kluczowa, ponieważ decyduje o stabilności mebla. Najlepszy jest model o dużej podstawie i kształcie kwadratu lub dysku. Chromowane podstawy są trwalsze i są preferowane w przypadku foteli fryzjerskich. Zalecane jest krzesło fryzjerskie AyalaWaga krzesła fryzjerskiego to kolejna ważna uwaga. Trudniej będzie manewrować cięższym fotelem barberskim.

Najważniejszą kwestią nie jest cena. Koszt poszczególnych rozwiązań jest jednak istotnym kryterium wyboru, jeśli urządzamy salon, który jest drogi. Fotel fryzjerski to najważniejszy element wyposażenia salonu, dlatego zadbaj o to, by nie iść na kompromis. Jest to najważniejszy element wyposażenia Twojego salonu. Ma znaczący wpływ na komfort Twój, jak i Twoich klientów.

Krzesło fryzjerskie

Estetyka fotela fryzjerskiego

Profesjonalne fotele fryzjerskie muszą być stabilne, lekkie i wygodne zarówno dla klienta, jak i fryzjera. Z tym nie ma najmniejszego problemu. Nie zapominajmy jednak, że fotel powinien być estetycznie zgodny z wystrojem salonu. Obecnie dostępnych jest wiele stylów mebli fryzjerskich. Ciekawe rozwiązania proponuje marka Ayala. Proponują oni meble zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, o minimalistycznych kształtach.

Producenci mebli fryzjerskich wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Obecnie można dopasować kolor mebli salonowych i tapicerki foteli fryzjerskich do swoich potrzeb. Tak jest, jeśli wybierzesz jeden z ekskluzywnych foteli fryzjerskich Ayala. Możesz wybierać spośród klasycznych kolorów, takich jak czarny, biały szary, beżowy lub ich kombinacji. Możesz preferować jasne kolory, takie jak fuksja lub róż, lub kombinację obu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz