Strona główna > Sportowe stylizacje > Stylizacje na aktywny weekend poza domem

Wreszcie doczekałyśmy się wiosny. Dni są coraz dłuższe i cieplejsze - chcemy jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Niestety w ciągu tygodnia rzadko kiedy znajdujemy na to czas. A jeśli już wrócimy do domu po pracy, na spacer czy trening w promieniach wiosennego słońca zostaje nam dosłownie godzina lub dwie. Na szczęście są jeszcze weekendy. Zobacz najlepsze stylizacje z odzieżą fitness na aktywny weekend na świeżym powietrzu.

Na wiosenny spacer

Kochamy wiosenne spacery, zwłaszcza te poza miastem. Możemy odetchnąć świeżym powietrzem i podziwiać budzącą się do życia przyrodę. Jeżeli wybierasz się na weekendową wędrówkę po lasach czy górach, mamy dla ciebie taką stylizację ubrań fitness: załóż wytrzymałe buty sportowe, koniecznie z przyczepną do podłoża podeszwą i funkcją amortyzacji. Dobierz swobodne spodnie dresowe z wygodnym ściągaczem w pasie. Na górę załóż cienką bluzę z długim rękawem z oddychającego materiału, a na nią - ocieplaną kamizelkę, która będzie odprowadzać nadmiar ciepła.

odzież na jogging

Na poranny jogging

Wiosną leśne ścieżki i miejskie chodniki roją się od biegaczy. Nic dziwnego - to ostatni dzwonek, żeby zacząć spalać nagromadzony po zimie tłuszczyk, a systematyczne bieganie pozwala najskuteczniej się z nim rozprawić. Na wiosenny jogging proponujemy ci stylizację z dopasowanymi legginsami w pastelowej wersji ombre, siateczkową koszulkę z długim rękawem, a na wierzch koniecznie cienką kurtkę, która ochroni cię przed wiatrem. Do tych ubrań do biegania koniecznie wybierz modne sportowe buty w intensywnym kolorze - np. orzeźwiającej limonki.

Na wycieczkę rowerową

Po długiej i szarej zimie, kiedy wszystkie ścieżki rowerowe były pokryte grubą warstwą śniegu i lodu, możemy wreszcie wyciągnąć z piwnic nasze ukochane rowery i wybrać się na długą weekendową wycieczkę. Idealnym elementem stylizacji na wiosenny trening rowerowy będą przylegające do ciała spodnie sportowe, które nie będą krępować naszych ruchów. Do tego możemy założyć koszulkę w intensywnym, neonowym kolorze, np. jasnopomarańczowym. Będzie nie tylko modnie się prezentować, ale też zapewni nam widoczność i bezpieczeństwo na trasie.

Na jogę w parku

Aby spędzić aktywny weekend wcale nie musisz wyjeżdżać za miasto. Wystarczy, że wybierzesz się do parku. Polecamy zabrać ze sobą matę do jogi i udać się na popołudniową chwilę relaksu. Idealnymi ubraniami do tej formy treningu będą komfortowe i luźne spodnie sportowe, buty z miękką podeszwą i lekka, obszerna bluza. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz