Strona główna > Ubrania na trening > Kolorowe ubrania na wiosenny trening

Kolorowe ubrania na wiosenny trening

Wiosna to czas, w którym kluby fitness i siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie. Wychodzimy z zimowego letargu i chcemy jak najlepiej wykorzystać czas, który pozostał do wakacji, aby latem móc zaprezentować wysportowaną i szczupłą sylwetkę. Zobacz, jakie ubrania na trening są idealne na wiosnę. Dodaj sobie motywacji i energii.

Moda na kolory

Nic tak nie dodaje chęci do wyjścia z domu na trening jak odpowiednia odzież. Do niedawna odpowiednia kojarzyło się przede wszystkim z nudą i monotonią. Odzież treningowa była utrzymana w stonowanych i nijakich, smutnych barwach, jak czernie, granaty czy szarości. Na szczęście do świata ciuchów treningowych zawitały nowe trendy. Dziś producenci ubrań sportowych oferują szeroką gamę asortymentu we wszystkich możliwych kolorach - od kurtek i bluz, przez koszulki i spodnie, nawet do butów i akcesoriów.

Wyróżnij się z tłumu

No właśnie - wspomniałyśmy o sportowych butach. Zgodnie z najnowszymi trendami w odzieży treningowej już nie wystarczy, aby spełniały odpowiednie wymogi pod kątem funkcjonalności. Oczywiście nie oznacza to, że możemy wybrać się na trening w trampkach czy tenisówkach. Zawsze wybierajmy sportowe obuwie charakteryzujące się dobrym stopniem amortyzacji i przewiewnym materiałem. Ale okazuje się, że najlepsze buty treningowe to takie, które dodatkowo zmotywują nas do ćwiczeń - właśnie intensywnym kolorem. Dlatego nie bójcie się wyróżniać i wybierzcie obuwie na trening w krzykliwych, intensywnych barwach. Kolory na wiosnę? Fuksja, róż, pomarańcz, limonka - kobiece i pełne witalności.

Fokus na nogi

Najnowsze trendy pokazują, że jeśli chodzi o ubrania na trening w kwestii kolorów naprawdę możemy zaszaleć. Jeśli więc kompletując ciuchy treningowe top treningowy​wybrałaś już kolorowe buty, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dobrać do nich równie kolorowe spodnie. Zdecydowanie można powiedzieć, że w modzie sportowej trwa fokus na nogi - nie bójmy się zwracać uwagi na tę część naszego ciała. Możecie więc śmiało dobrać do swoich kolorowych butów spodnie do treningu w intensywnych barwach.

Postaw na flower power

Atrybutami wiosny są oczywiście kwiaty - dlatego kwiatowe wzory i printy nigdy nie wychodzą z mody, jeśli chodzi o wiosenną damską odzież treningową. Lubimy ubrania sportowe z kwiatowymi motywami, bo są niezwykle kobiece, dodają nam energii, a przy tym zawsze są utrzymane w pięknych, wiosennych kolorach. Ostatnim trendem jeśli chodzi o ciuchy na trening z kwiatowymi motywami są egzotyczne printy. W sklepach sportowych znajdziemy mnóstwo ubrań w duże kwiaty i liście rodem z dżungli. Królują intensywne, egzotyczne kolory, takie jak mocna czerwień, fiolet, żółty, a także wszystkie odcienie zieleni.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz