Strona główna > Zakupy odzieży sportowej > Koszulki na fitness - trendy prosto z siłowni

Jaka jest idealna koszulka sportowa? Powinna przede wszystkim być przewiewna, aby zapewnić poczucie jak największego komfortu nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń. Oprócz tego powinna w ładny sposób eksponować wyćwiczone ramiona i plecy. Zobacz, jakie koszulki na fitness są teraz najmodniejsze. Zebrałyśmy dla ciebie przegląd trendy koszulek prosto z klubów fitness.

Na to koniecznie zwróć uwagę

Przypominamy: nawet najmodniejsza koszulka sportowa nie będzie dobrze ci służyć, jeżeli będzie wykonana z materiału niskiej jakości. Podczas zakupów koniecznie zwróć więc uwagę na to, czy koszulka na fitness jest wykonana z przewiewnego, szybkoschnącego materiału, który odprowadza pot ze skóry. Żadna z nas nie chce przecież ćwiczyć w niehigienicznej, mokrej odzieży. W trakcie mierzenia upatrzonej sportowej koszulki upewnij się też, czy nie uwiera cię lub nie obciera. Jeśli dzieje się tak już w przymierzalni, koszulka będzie jeszcze gorzej leżeć podczas treningu.

Eksponuj plecy

Lubimy chwalić się efektami naszej ciężkiej pracy na siłowni czy w sali do zajęć fitness. Koszulki sportowe z wycięciami z tyłu w ładny sposób prezentują smukłe plecy. Wykrojone paseczki tworzą kobiece, zmysłowe wzory. Nam podobają się modele, w których wycięcia krzyżują się ze sobą.

Minimalistycznie

W outfitach na siłownię cenimy sobie komfort i swobodę. Dlatego dużą popularnością cieszą się koszulki na siłownię o luźnym kroju i swobodnie opadającym materiale. Szczególnie trendy jest model bez pleców - z tyłu koszulki znajduje się jedynie pasek idący od karku mniej więcej do połowy pleców. Taki fason będzie idealny do ćwiczeń z ciężarkami na górne części ciała, np. ramiona i klatkę piersiową.

Luźno i swobodnie

Innym popularnym wariantem koszulki fitness, która eksponuje wyćwiczone partie ciała, jest fason o nazwie crop top. To opcja dla tych z nas, które chcą koszulki na trening​zaprezentować wyrzeźbione mięśnie brzucha i ładną talię. Crop top wygląda świetnie w połączeniu z dopasowanymi legginsami typu mesh.

Pełnia motywacji

Wierzysz w potęgę podświadomości? W takim razie koszulką na siłownię w sam raz dla ciebie będzie model z motywującym przesłaniem. Ostatnio każda znana firma produkująca odzież sportową chce wyróżnić się na rynku chwytliwym hasłem. Wystarczy więc wybrać koszulkę z takim nadrukiem, do którego jest ci najbliżej. Na pewno doda ci energii do ćwiczeń, kiedy w połowie treningu poczujesz że już nie możesz. Pamiętaj - zawsze dasz radę!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz